Evidenční listy hlásných profilů

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

[Důležité stránkyOdborné pokyny pro provádění hlásné povodňové služby > G. Distribuce informací hlásné a předpovědní povodňové služby >

Evidenční listy hlásných profilů

Evidenční listy hlásných profilů jsou zveřejněny v digitální formě na webových stránkách HPPS ČHMÚ. Evidenční listy jsou zpracovány pro hlásné profily kategorie a a B a jsou číslovány podle hydrologického pořadí

V evidenčních listech mají být uvedena telefonní čísla pro předávání hlášení od obce, v jejímž obvodu se hlásný profil nachází, na ORP a další určené obce podle povodňového plánu, případně provozovateli automatické stanice.

Směrodatné limity pro SPA, které stanovuje MŽP pro hlásné profily kategorie a a povodňové orgány krajů pro profily kategorie B, budou i nadále oznamovány ČHMÚ písemně dopisem příslušného povodňového orgánu. Je třeba dbát na to, aby limitní stavy SPA uvedené a prezentované v evidenčních listech byly stále v souladu s povodňovými plány.

Soubor: hpps-g-evidencni-listy-hlasnych-profilu.htm

Odborné pokyny pro provádění hlásné povodňové služby > G. Distribuce informací hlásné a předpovědní povodňové služby > Evidenční listy hlásných profilů

stránka aktualizována: 2. 9. 2021, publikována: 17. 3. 2024